«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1400/01/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

خبرگزاری بازار - برخی از ایرانی های مرتبط با شهروندان عراقی مسکن خرید کرده اند


مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک در گفتگو با خبرنگار بازار

 مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک در گفتگو با خبرنگار بازار با تاکید بر اینکه بر اساس قانون مصوب ۱۳۲۳ هیچ ایرانی حق فروش مسکن به خارجی را ندارد و غیر ایرانی ها نیز با دانستن این موضوع به هیچ عنوان به دنبال دور زدن قانون نخواهند بود گفت: بنده از اتحادیه املاک اهواز این موضوع را جویا شدم و آنها با قاطعیت اعلام کردند که چنین موضوعی در بنگاههای مسکن اتفاق نیفتاده است.  

وی افزود: البته شاید برخی از ایرانی های مرتبط با شهروندان عراقی که سرمایه خوبی هم دارند یک تعدادی مسکن خرید کرده اند اما این واحدهای مسکونی قطعا و بدون شک به نام ایرانی ها به ثبت رسیده است.  

نکته جالب تر در این گزارش تکذیب هر گونه خرید و فروش مسکن از سوی غیر ایرانی ها توسط نمایندگان مجلس است. این در حالیست که هفته گذشته محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هجوم غیر ایرانی ها برای خرید مسکن در اهواز قیمت ملک در این مناطق را افزایش داد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید