«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1400/01/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

رزمایش کمک های مومنانه (اهدای جهیزیه)


رزمایش کمک های مومنانه (اهدای جهیزیه) به همت حوزه بسیج اصناف شهید عراقی و اتحادیه صنف مشاوران املاک

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه 25 آذرماه 99 مراسم اهداء حواله جهیزیه باحضور رییس و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه ، سرهنگ کاکاوند جانشین فرمانده بسیج اصناف، حاج آقاحسنی رئیس انجمن اسلامی ، آقای سیانکی فرمانده حوزه بسیج شهیدعراقی ، حاج آقا کمالی و اعضاء بسیج  در سالن اجتماعات با رعایت پروتوکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد .

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ادای احترام به سرودملی کشورمان آغاز گردید. در ادامه مراسم بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با رزمایش های گروه های جهادی بسیج پخش گردید.

 سپس سیانکی فرمانده حوزه بسیج شهید عراقی توضیحاتی را درخصوص کمک های مومنانه ارائه دادند ، ایشان پس از عرض سلام و خیرمقدم به حضار گفت : در بحث کمک های مومنانه و تهیه جهیزیه سازمان بسیج اصناف و هیئت مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک بسیار همراهی کردند که جای تقدیروتشکر دارد و از اینکه توانستیم خادم ملت باشیم خدا را شاکریم و همچنین از عزیزان خیر که ما را در اجرای این طرح یاری کردند و در تمام مسیر همراهمان  بودند تشکر و قدردانی میکنیم . ایشان اشاره نمودند 12 سری جهیزیه هم اکنون بارگیری شده است و آماده تحویل به خانواده های مورد نظر می باشد . همچنین 5 عدد ویلچر جهت اهداء به معلولان و جانبازان شناسایی شده خریداری و تقدیم ایشان می شود .  سیانکی فرمانده بسیج صحبت های خود را اینگونه ادامه دادند در پایان از همه عزیزان میخواهم برای خدمتگزاران و خیرین  دعا کنید تا بتوانیم در کنار هم شاهد رشد و ادامه این حرکت های جهادگونه باشیم  .

درادامه مراسم مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه ضمن خیرمقدم به حضار و آرزوی سلامتی و تندرستی برای ایشان اظهار داشت : این حرکت مومنانه وو خیرخواهانه نقطه عطفش از بسیج است و آقای سیانکی فرمانده حوزه خیرسازی کردند و اینجانب و اعضای هیئت مدیره توانستیم این حرکت مومنانه را به تصویر بکشیم . لذا جا دارد از زحمات این نهاد مردمی که بدون ادعا کار میکند تشکر و قدردانی کنیم و خدا را شاکریم که توانستیم درخدمتشان باشیم و سهم کوچکی از این دریای بزرگ داشته باشیم . حواله های  تهیه شده  به خانواده های نوعروسان عزیز تقدیم شده است و جهیزیه به درب منزل عزیزان ارسال خواهد شد . امیدوارم بتوانیم این حرکات مومنانه و خداپسندانه را ادامه دهیم .

درپایان مراسم حواله جهیزیه توسط ریاست محترم اتحادیه به خانواده های موردنظر اهداء شد .

جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید