«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1399/04/18پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نشست صمیمی رئیس و اعضاء هیأت مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با برخی از اعضاء منطقه 8 در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه8


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، دوشنبه مورخ 29 مرداد ماه97 نشست صمیمانه ریاست با برخی از اعضای منطقه 8تهران برگزار شد که در کنار آن، مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر شد.

 در این مراسم  مصطفی قلی خسروی گفت  : وظيفه اصلي ما دفاع از صنف است و براي احقاق حقوق اعضا بايد زمان بگذاريم. بايد در خصوص شكايات، با اعضا به طور دقيق صحبت كنيم و تمام مسائل را بررسي نماييم.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با اشاره به منشور کمیسیون شکایات و حل اختلاف اتحادیه افزود :رسالت کمیسیون شکایات و حل اختلاف اتحادیه ازطریق کدخدا منشی است . ازاین رو  به اعضای حاضر در کمیسیون گفته شده است که حتما باید مسائل و مشکلات را با ملایمت برطرف نمایند .

درادامه  اين مراسم انتخابات بازرس منطقه 8 برگزار شد  وهريك از كانديداي بازرس منطقه مذکورخود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاء حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان منطقه8 اعلام خواهند شد.                                                                                                                              

  در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید