«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1400/01/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج شهید عراقی با حضور رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 27 آبان جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج با حضور رئیس اتحادیه ، آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج شهید عراقی و اعضاء شورای پایگاه با رعایت پروتوکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن کنفرانس برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 27 آبان جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج با حضور رئیس اتحادیه ، آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج شهید عراقی و اعضاء شورای پایگاه با رعایت پروتوکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن کنفرانس  برگزار گردید .

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز شد .

در ادامه رییس اتحادیه مشاوران املاک ضمن خوشامدگویی به اعضاء حاضر  گفت :  من فقط در یک کلمه از خدا میخواهم به بنده روحیه بسیجی به معنای واقعی و کرامت بسیجی عنایت کند چرا که بسیجیان کسانی هستند که بی ادعا و بدون طلب خواهی برای مردم فعالیت میکنند . بسیجی یعنی بهترین ، پاک ترین ، صادق ترین ، امین ترین و باشخصیت ترین  افراد .  بسیج یعنی از بطن مردم برای مردم و اینجانب زبانم قاصر است که درمورد بسیج سخن بگویم  . خسروی ادامه داد پشتکار، تواضع و فروتنی فرمانده پایگاه جناب آقای سیانکی قابل تقدیر است .

رئیس اتحادیه مشاورین املاک با قدردانی از برادر بسیجی «محمد حسینی سیانکی» فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عراقی و سایر مسئولان و اعضای خدوم بسیج نقش این قشر را به کمک به برنامه های اتحادیه بسیار موثر دانست و از خدمات این عزیزان قدردانی نمود.

ایشان خواستار همکاری جامعه فداکار بسیج برای کمک به نظارت، بازرسی و کنترل تخلفات واحدهای صنفی متخلف و مشکلات بازار مسکن شد و ادامه داد دست شما بسیجیان را می بوسم . به فرموده رهبر معظم انقلاب مردم ولی نعمت ما هستند . مردم بر ما ارجح هستند .و هرکجا حق مردم را بگیریم خدمتی به جامعه و اسلام و وطن کردیم و اگر حقی را نستانیم خیانت کرده ایم .

 

وی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده و دلسوزانه بسجیان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی مانند دفاع مقدس، جهاد و خودکفایی کشور، از این قشر خدوم درخواست کرد به عنوان بازوان قوی و فداکار اتحادیه به ارتقا نظارت و برنامه های بازرسی اتحادیه برای برخورد با تخلفات واحدهای صنفی و افرادی که بازار مسکن را ملتهب می کنند، کمک کنند و بتوان در راستای حمایت از مردم عزیز، قیمت های کاذب ملک و مسکن را شکست.

در این جلسه و در راستای کمک های مومنانه حوزه بسیج به اقشار آسیب پذیر، به ۲۰ زوج جوان نیازمند از طرف آقای خسروی کمک هزینه تهیه جهزیه اهدا شد.

جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید