«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اتاق اصناف تهران


مصطفی قلی خسروی: در ماه های آينده انتظار افت بيشتر قيمت مسکن دور از ذهن نيست

رئيس اتحاديه مشاوران املاک تهران با بيان اينکه قيمت مسکن کاهش يافته و انتظار افت بيشتر را در ماه‌هاي آينده داريم گفت: خريد و فروش انجام مي‌شود و معاملات کاهش نيافته؛ هرچند تعداد فروشندگان بيش از خريداران است.

مصطفی قلی خسروی اظهار کرد: در روزهاي اخير شاهد بوديم که قيمت هاي پيشنهادي ملک بين ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش يافته و انتظار افت بيشتر دور از ذهن نيست.

وي افزود: فعالان اقتصادي وضعيت بازارها را به خوبي تشخيص ميدهند. فرداي انتخابات امريکا يک مرتبه دلار تا ۲۲ هزار تومان کاهش يافت ومسکن نيز با افت مواجه شد. اين نشان ميدهد که انتظارات تورمي از بين رفته و انشاءالله ثبات به اقتصاد کشور برمي گردد.

خسروی گفت: عرضه در بازار زياد شده و همه فروشنده اند و خريدار کم است اما خريد و فروش در فايل هاي به قيمت جريان دارد و حتي در روزهاي اخير افت نکرده است. با اين حال کساني که خانه را به قصد گران شدن نگه داشته اند بدانند که ممکن است نرخ ها بيشتر از اين افت کند

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید