«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

گردهمایی رییس اتحادیه با پرسنل


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، گردهمایی روز پنجشنبه مورخ 22 آبان ماه 99 با حضور مصطفی قلی خسروی رئیس، اعضاي هیات مدیره ،خانم دکتر پاک نیت رییس مرکز علمی کاربردی ، کارمندان اتحادیه و دانشگاه در سالن اجتماعات با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، گردهمایی روز پنجشنبه مورخ 22آبان ماه 99 با حضور مصطفی قلی خسروی رئیس، اعضاي هیات مدیره ،خانم دکتر پاک نیت رییس مرکز علمی کاربردی ، کارمندان اتحادیه و دانشگاه در سالن اجتماعات با رعایت پروتکل های بهداشتی و  حفظ فاصله گذاری  برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید.

در ادامه رییس اتحادیه به ایراد سخنرانی پرداختند، ایشان با اشاره به مدت باقی مانده از مسئولیت قانونی اشان از تمامی کارمندان و پرسنل اتحادیه خواستند فارغ از هیاهو و حواشی با قدرت بیشتر وظایف محوله را با رعایت قانون انجام دهند.

مصطفی قلی خسروی اضافه نمود بنده تا آخرین روزی که در این جایگاه هستم با تمام توان خویش در راه استیفای حقوق اعضا دست از تلاش برنخواهم داشت . از شما کارمندان هم میخواهم کار را برای رضای خدا انجام بدهید و بدنبال خشنودی من یا هر کسی که دراین جایگاه خواهد نشست نباشید چرا که روزی دست خداوند متعال است.

ایشان ادامه داد با وجود شرایط کرونایی و موج بیکاری و تورم در جامعه باید تلاش کنیم تا اعضا و کسانی که برای دریافت پروانه کسب به اتحادیه مراجعه میکنند در کمترین زمان ممکن به آنها خدمت رسانی شود، چرا که باور ما بر اینست که این افراد با  وجود تمامی این مشکلات بدنبال کارآفرینی هستند وما باید از آنها حمایت کنیم.

 در ادامه ایشان از تیم حقوقی اتحادیه خواستند تا با بررسی موانع، ترتیبی اتخاذ گردد تا روند صدور یا تمدید پروانه کسب تسریع گردد.

در پایان مراسم سعید لطفی و محمد صادق کاشانی دو عضو هیئت مدیره اتحادیه به ایراد سخن پرداختند، سعید لطفی و محمد صادق کاشانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان در سه سال گذشته از آنها خواستند ضمن حفظ آرامش در محیط اتحادیه از هیاهو و جنجال پرهیز کنند و با وحدت و همدلی مسائل را پیش برده و از نفاق و مسائلی که حاشیه ایجاد میکند دوری کنند . همچنین تاکید کردند میبایستی همه ما از هیئت مدیره و کارکنان در راستای اهداف و خطوطی که رییس اتحادیه تعریف میکند باشیم.

همچنین سرکار خانم پاک نیت رئیس مرکز علمی کاربردی اتحادیه ضمن تقدیر و تشکر از رئیس اتحادیه بدلیل حمایت های همیشگی شان از دانشگاه ، لوح تقدیری به ایشان اهدا نمودند.

همچنین در انتهای مراسم ضمن تقدیر از تعدادی از کارمندان هدایایی به آنها اهداء گردید .

 

لازم به ذکر است که حسام عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه هم در پیامی سالروز شکوفایی صنف مشاوران املاک را به پدر املاک ایران تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

جناب اقاي حاج مصطفي قلي خسروي

رياست محترم اتحاديه صنف مشاوران املاك

با عرض سلام ، ادب و احترام

٢٢ ابان ٩٩ سومين سالروز انتخابات دوره جديد رو خدمت حضرتعالي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و براي شما سلامتي و عزت و اخر عاقبت به خيري خواهانم وامروز تصميم داشتم حضورًا چند دقيقه اي صحبت در محضرتان داشته باشم كه به دليل مسافرت از قبل پيش بيني شده،  اين توفيق را نداشتم  و پوزش مي طلبم و از اينجا از تمام تلاشهايتان در سالهاي گذشته و خصوصا سه سال اخير به نوبه خود كمال تشكر و امتنان را دارم و اميدوارم با تدبير پدرانه اي كه داريد نقشه راهي براي آينده صنف ترسيم فرماييد ، هر چند بنده نيز در طي ١٧ سال گذشته  كه بعنوان هيات مديره در خدمت جنابعالي و صنف بوده ام ، ولي تصميم جدي و برنامه اي براي كانديدا شدن در دوره بعد انتخابات يعني سال ١٤٠٠ ندارم ، ولي با توجه به تجربه و داريتي كه در شما سراغ دارم ، از حضرتعالي خواهشمندم يك ريل گذاري هوشمندانه و مدبرانه در مسير تعالي و رشد اين صنف براي آينده داشته باشيد كه اتحاديه كما في السابق با اقتدار و صلابت پيش رود .

ارادتمند(( حسام عقبايي ))

رئیس اتحادیه هم در پیامی پاسخ ایشان را دادند:

جناب آقای حسام عقبایی

سلام  یکی از افتخارات من این است که در۱۴۰۰ درخدمت شما باشم وبه جد خواستار شرکت حضرتعالی هستم.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید