«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاری نشست مشترک رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه با انجمن اسلامی اصناف و بازارانتشار : روزیکشنبه 1396/11/29

نشست مشترک رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران صبح امروز مورخ 25 بهمن ماه با اعضای انجمن اسلامی اصناف و بازار در محل اتحادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی قلی خسروی ضمن عرض خیرمقدم به اعضای انجمن، بر ضرورت ایجاد تعامل هرچه گسترده‌تر میان انجمن اسلامی اصناف و بازار و اتحادیه تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه انجمن اسلامی معتمد رهبری بوده و سابقه درخشانی دارد، اتحادیه تمایل دارد تعاملات خود را بیشتر کرده و همکاری‌های روبه رشدی با این انجمن داشته باشد.

وی به سابقه انجمن اسلامی اصناف و بازار اشاره کرد و گفت: من از سال 1369 به انجمن اسلامی ورود پیدا کردم و در آن زمان کلاس‌های آموزشی مکاسب برگزار می‌شد که بسیار مفید و مثمرثمر بود. همچنین در آن زمان فعالیت‌های زیادی در جهت رشد و اعتلای انجمن صورت گرفت که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

خسروی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور افرادی که مشتاقانه برای عضویت در انجمن ثبت‌نام نموده‌اند، بیان کرد: ما تمایل داریم که انجمن را فعال سازیم و وظایف مربوط به انجمن را به نحو شایسته و بایسته به ثمر برسانیم.

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران خواستار شد: انجمن اسلامی اصناف و بازار باید پویا و فعال شود و حرکت روبه رشد داشته باشد تا ضمن پیروی از منویات مقام معظمی رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، بتوانیم بهترین نتیجه را به سمع و نظر اعضا و مردم عزیزمان برسانیم.                                                                                      

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر