«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري جشن ٢٢ بهمن همزمان با جشن زادروز رياست اتحاديهانتشار : روزیکشنبه 1396/11/29

مراسم جشن ٢٢ بهمن انقلاب اسلامي كه با جشن تولد رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران مصادف شد، در محل اتحاديه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، باتوجه به اينكه كاركنان اتحاديه مطلع شدند شنبه  مورخ ٢١ بهمن ماه سالروز تولد مصطفي قلي خسروي، رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران با شب ٢٢ بهمن انقلاب اسلامي مصادف شده است؛ با شوق و ذوق هرچه تمام تر به دفتر رياست مراجعه كرده و از صميم قلب سالروز وي را تبريك گفتند و مراسم ٢٢بهمن را همزمان با تولد رييس اتحاديه جشن گرفتند.

در اين مراسم خسروي ضمن قدرداني از كاركنان اتحاديه اظهار داشت: روزها و سالروز تولدها مي آيند و مي روند، پس چه بهتر است كه بتوانيم براي جامعه مفيد باشيم و اميد است بنده در سال هاي آتي كه امروز سرآغاز ٧٤ سالگي ام مي باشد، بتوانم براي جامعه، مردم، صنف مشاوران املاك و كاركنان اتحاديه موثر و مثمرثمر باشم.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر