«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست مشترک رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه با اساتید دانشگاه املاکانتشار : روزیکشنبه 1396/11/29

نشست مشترک رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با اساتید دانشگاه املاک سه شنبه 17 بهمن ماه در محل اتحادیه برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی قلی خسروی ضمن عرض خیرمقدم به اساتید حاضر در جلسه و اشاره به شآن و منزلت والای معلم و اساتید اظهار داشت: ما هرچه آموخته ایم از معلم و اساتید است و استاد نقش بسزایی در تربیت و تغییر یک فرد ایفا می کند. خداوند به انسان روح می‌بخشد، اما اساتید و معلم شخصیت و انسانیت را به انسان می دهند. 

وی در خصوص فعالیت دانشگاه املاک اتحادیه افزود: باتوجه به اینکه مدیریت دانشگاه تغییر پیدا کرده، انتظار ایجاد تحولات بزرگ و تاثیرگذار را داریم که امید می رود به زودی شاهد برنامه‌ریزی‌های بهتر و مفیدتر در این زمینه باشیم.

خسروی در ادامه خاطر نشان ساخت: باید بستری را فراهم کنیم که شغل فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیش از اتمام تحصیل ایجاد شود، به نوعی که واحدهای صنفی موظف به استخدام این فارغ‌التحصیلان شوند. در واقع این اقدام موجب می شود تا با استخدام این حقوقدانان و مشاوران حقوقی، شفافیت و نمودار فعالیت صنف مشاوران املاک به میزان چشمگیری افزایش پیدا کند.

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در پایان گفت: توسعه فعالیت مشاوران حقوقی در واحدهای صنفی موجب می شود تا مشکلات حقوقی به شدت کاهش یابد و صنف مشاوران املاک بیش از پیش ارتقاء پیدا کند.                           

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر