«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

دیدار مصطفی قلی خسروی با برخی از اعضاءمنطقه ۳و برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسمانتشار : روز چهارشنبه 1396/11/18

به گزارش روابط عمومي اتحاديه،چهارشنبه 4 بهمن ماه 96 رياست با برخی از اعضای صنف مشاوران املاک منطقه 3تهران درمحل اتحادیه دیدارکردند ودركنار آن كارگاه آموزش مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم نيز برپا شد.

دیدار مصطفی قلی خسروی با برخی از اعضاءمنطقه ۳و برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم

به گزارش روابط عمومي اتحاديه،چهارشنبه  4 بهمن ماه 96  رياست  با برخی از  اعضای صنف مشاوران املاک منطقه 3تهران درمحل اتحادیه دیدارکردند  ودركنار آن كارگاه آموزش مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم نيز برپا شد.


در پایان  پس از برگزاري كارگاه آموزشی مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، به شركت كنندگان گواهينامه معتبر اهدا شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر