«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1400/01/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

توزیع بسته های کمک های مومنانه


توزیع بسته های کمک های مومنانه گروه جهادی حوزه شهید عراقی درحضور ریاست اتحادیه مشاوران املاک تهران

توزیع بسته های کمک های مومنانه گروه جهادی حوزه شهید عراقی

درحضور ریاست اتحادیه مشاوران املاک تهران

 

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 22مهرماه 99 ، گروه جهادی حوزه شهید عراقی با حضور رئیس و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه ،  آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج  حوزه شهید عراقی و اعضاء پایگاه ، حاج آقا حسنی رئیس انجمن اسلامی اتحادیه ، طی مراسمی نسبت به توزیع بسته های کمک های مومنانه ( بسته های ارزاق ) اقدام نمودند .

 در ابتدای مراسم آقای سیانکی درخصوص تهیه بسته های ارزاق توضیحاتی را ارائه نمودند و از اعضای گروه جهادی و رئیس اتحادیه بابت حمایت های بی دریغ شان تشکر و قدردانی نمودند ،همچنین  ایشان از خرید 5 عدد ویلچر و اهداء آن در جلسات  بعدی خبر دادند .

 سپس آقای خسروی به ایراد سخن پرداختند . ایشان ضمن قدردانی و تشکر از حرکت های مردمی و تهیه بسته های کمک های مومنانه گفتند ما نیازمند هم هستیم چرا که در دوره ای زندگی می کنیم که تحریم های ناجوانمردانه انجام می شود .

ایشان ادامه دادند : همانطور که آمریکا ما را تحریم کرده است دولت نیز اجباراً تحریم ها را دور می زند و به آن افتخار می کند به مشابه آن آقای جهانگیری نرخ حق کمیسیون مشاوران املاک را کم کردند و ما نیز به طبع باید متعاملین خود را دور بزنیم اما ما این کار را نمی کنیم بلکه با متعاملین تعامل می کنیم . حرکت های مردمی کم نیست و من دست یکایک شما را می بوسم .

در ادامه مراسم با توجه به ایام شهادت امام رضا (ع) مداح اهل بیت به ذکر مصیبت پرداختند .

جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید