«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

افتتاح کلینیک کار آفرینی مرکز آموزش علمی –کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


به گزارش روابط عمومی روز چهارشنبه مورخ 26 شهریورماه 99 ، کلینیک کار آفرینی مرکز آموزش علمی-کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک با حضور مصطفی قلی خسروی رئیس ، اعضاء هیئت مدیره ، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه و جمعی از اساتید و دانشجویان کارآفرین در ساختمان دانشگاه افتتاح گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.

در ابتدای مراسم سرکار خانم پاک نیت سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی اتحادیه گزارشی در ارتباط با برنامه ها و اهداف شکل گیری کلینیک کار آفرینی  بحضور ریاست و اعضاء هیئت مدیره ارائه دادند  ، ایشان همچنین از پذیرفته شدن یکی از طرح های دانشجویان کارآفرین مرکز  توسط دانشگاه جامع علمی –کاربردی  خبر داد و یادآور شدند که با حمایت رئیس و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه این طرح حرکت جدید و نوینی  در حوزه املاک کشور خواهد بود.

در  ادامه مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه به ایراد سخنرانی پرداختند.

مصطفی قلی خسروی ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست جدید مرکز علمی-کاربردی اتحادیه ، تغییر و تحول ایجاد شده از زمان حضور ایشان را بسیار مثبت ارزیابی کردند.

رییس اتحادیه از همه اساتید و دانشجویان کارآفرین خواستند تا با افزایش همت و تلاش خویش مطابق سفارش و توصیه  مقام معظم رهبری در جهت پویایی بیشتر علمی و عملی حرکت کنند. البته افتتاح کلینیک کارآفرینی نشان دهنده ظهور این پویایی است و امیدوارم همه شما کارآفرینان و اساتید محترم با همکاری و همراهی یکدیگر موفق و موید باشید . البته همانطور که میدانیم افتتاح ، گام نخست در این راه خواهد بود و نهایتا چیزی که بسیار مهم و ارزشمند است اجرای طرح ها میباشد ، لذا امیدوارم در جلسات بعدی که اینجانب و اعضاء هیئت مدیره شرکت خواهیم کرد در ارتباط با دستاوردها صحبت کنیم و این دستاوردها تا حدی قابل لمس باشد که بتوانیم آنرا بعنوان نمونه و الگو برای سازمان ها و نهادهای دیگر به تصویر بکشیم.

در ادامه مراسم حسام عقبایی نایب رییس اول اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر در جلسه از همه پرسنل و اساتید محترم مرکز علمی- کاربردی اتحادیه ، جهت راه اندازی کلینیک کارآفرینی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

ایشان توضیح دادند دانشگاه برای اتحادیه با توجه به سرمایه اولیه و نیروی انسانی که مشغول هستند ، آورده مالی نداشته است  اما اعتقاد ما بر این است که سوپاپ اطمینان بقاء اتحادیه ، دانشگاه میباشد ، چرا که از موجبات رشد و تعالی اتحادیه و اعضای صنف مشاوران املاک خواهد بود ، در واقع این مرکز تلفیقی از دانشگاه و اتحادیه خواهد بود که نهایتا منجر به افزایش سطح علمی و تکنیکال بودن مشاوران املاک خواهد شد که ظهور آن در سطح جامعه و بازخورد مردم میتواند بسیار ارزشمند باشد.

ایشان ادامه داد امروزه در دنیا اصل بر مهارت آموزی میباشد ، لذا  افتتاح کلینیک کارآفرینی کمک شایانی به تسریع مهارت آموزی فارغ التحصیلان در این مرکز خواهد کرد ، امید است این کلینیک بتواند با یک کار جمعی و با استفاده از ظرفیت هایی که در بین اساتید و هیئت مدیره و شخص محترم ریاست  اتحادیه وجود دارد روز به روز بارورتر شده که نهایتا بتواند ، فضای ایجاد تفاهم نامه های متعدد با نهاد ها و خصوصا اتحادیه هایی که با صنف مشاوران املاک همپوشانی دارند را سر لوحه کار کار خودش قرار دهد.

در پایان مراسم جمعی از کارآفرینان و اساتید دانشگاه به بیان نقطه نظرات و ایده های خود پرداختند و در فضایی صمیمانه به بحث و گفتگو دربار مسائل مطرح شده پرداختند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید