«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه کميسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف اتحادیه


به گزارش روابط عمومي ،سه شنبه مورخ 25 شهریور ماه 99 جلسه كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف با حضور ریاست و هیات مدیره اتحاديه درسالن کنفرانس برگزارگردید .

جلسه با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید. در ادامه رییس اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر در جلسه اظهار داشت : شما عزیزان مسئولیتی را که طبق بخشنامه ی اتاق اصناف پذیرفته اید به فال نیک بگیرید و با دقت تخلفاتی را که هست در نظر بگیرید و طبق قانون رای صادر کنید. برای مثال فردی که جواز ندارد ،طبق ماده 27 رای صادره تعطیلی محل می باشد.

 رئیس اتحادیه مشاوران املاک در اين جلسه ضمن اشاره به ضرورت برقراري آرامش در اتحاديه و اعضاي صنف اظهار داشت:  اعضای كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف نبايد حقوق صنفي را فراموش كنند و باید در راستاي آن گام بردارند.

مصطفی قلی خسروی در ادامه افزود: وظيفه اصلي ما دفاع از صنف می باشد و براي احقاق حقوق اعضا باید وقت بگذاريم ، تا در خصوص شكايات با اعضا به طور دقيق گفتگوكنيم و تمام مسائل را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.ما اینجا حضور داریم که برای صنف کار انجام دهیم از شما می خواهم که کار را برای رضای خدا انجام دهید تا برنده شوید در غیر اینصورت بازنده اصلی شما می باشید.

خسروی در ادامه درخصوص نرخ کمیسیون مشاوران املاک مطالبی را بیان کرد و در اینباره گفت :

دو روز پیش در کمیسیون نظارت ، نرخ کارمزد مشاوران املاک کاهش پیدا کرد و نهایتا تصمیم بر این شد که نرخ کارمزد مشاوران املاک برای تمامی قرارداد ها  با  همه مبالغ  یک چهارم درصد لحاظ گردد. ولی ما باز هم تلاش هایمان را متوقف نخواهیم کرد و حتما نامه اعتراضی به هیئت عالی نظارت خواهیم نوشت و همچنین این موضوع را در  دیوان عدالت اداری مورد بررسی قرار میدهیم و تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع خواهیم بود. اتحادیه مشاوران املاک مواضع خودش را حفظ خواهد کرد و با  تمام تلاش و برنامه ریزی دقیق از حقوق حقه اعضاء صنف دفاع خواهیم نمود و اینجانب از اعضاء صنف مشاوران املاک میخواهم آرامش خودتان راحفظ کنید و اجازه دهید به دور از هیاهو در چارچوب قانون پیگیر این موضوع باشیم تابه نتیجه مطلوب برسیم.

در پایان کلیه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و ایده های خود را ارائه  دادند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های صنفی مطرح نمودند. از این رو در فضایی صمیمانه به راحتی و با آرامش کامل مباحث مطرح شده مورد  نقد و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید