«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج شهید عراقی باحضور رئیس و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 25 شهریور 99 جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج با حضور رئیس و اعضاء هیئت مدیره ، حاج آقا حسنی رئیس انجمن اسلامی ، آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج شهید عراقی و اعضاء شورای پایگاه در سالن کنفرانس برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 25 شهریور 99 جلسه هم اندیشی اعضاء پایگاه بسیج با حضور رئیس و اعضاء هیئت مدیره ، حاج آقا حسنی رئیس انجمن اسلامی ، آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج شهید عراقی و اعضاء شورای پایگاه در سالن کنفرانس برگزار گردید .

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید و مداحی یکی از مداحان اهل بیت آغاز شد .

در ادامه رئیس اتحادیه مشاوران املاک ضمن خوش آمدگویی به اعضاء حاضر و تسلیت ایام شهادت               زین العابدین (ع) و آرزوی قبولی عزاداری ها گفت : از خداوند متعال می خواهم لیاقت خدمتگزاری را به بنده عطا کند و خدمتگزار عزیزانی باشم که بی ادعا و بی تکلف در بسیج خدمت می کنند و از همینجا دست این عزیزان را می بوسم . خداوند در قرآن می فرماید (( الذین یومنون بالغیب و یقیمون صلاه مما رزقناهم ینفقون )) ای انسان ها من روزی شما را از غیب میرسانم . وقتی اول قران درخصوص روزی تاکید کرده است فلذا تلاشهای مذبوحانه درخصوص کسب روزی خلاف است .

خسروی در ادامه درخصوص نرخ کمیسیون مشاوران املاک مطالبی را بیان کرد و در اینباره گفت :

دو روز پیش در کمیسیون نظارت ، نرخ کارمزد مشاوران املاک کاهش پیدا کرد و نهایتا تصمیم بر این شد که نرخ کارمزد مشاوران املاک برای تمامی قرارداد ها  با  همه مبالغ  یک چهارم درصد لحاظ گردد. ولی ما باز هم تلاش هایمان را متوقف نخواهیم کرد و حتما نامه اعتراضی به هیئت عالی نظارت خواهیم نوشت و همچنین این موضوع را در  دیوان عدالت اداری مورد بررسی قرار میدهیم و تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع خواهیم بود. اتحادیه مشاوران املاک مواضع خودش را حفظ خواهد کرد و با  تمام تلاش و برنامه ریزی دقیق از حقوق حقه اعضاء صنف دفاع خواهیم نمود و اینجانب از اعضاء صنف مشاوران املاک میخواهم آرامش خود راحفظ کنید و اجازه دهید به دور از هیاهو در چارچوب قانون پیگیر این موضوع باشیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

در ادامه جلسه آقای سیانکی فرمانده پایگاه بسیج ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت سیدوسالارشهیدان اعضاء شورای حوزه  پایگاه بسیج را خادمین مردم خواندند و از ایشان دعوت کردند که خود را معرفی نمایند

در این جلسه که فرماندهان پایگاه های توابع و اعضای شورای حوزه حضور داشتند ، اعضاء شورا به معرفی و توضیح شرح وظایف خود پرداختند . سیانکی ادامه داد به فرموده بزرگ بسیجی عالم امام خمینی بسیجیان همان ادامه دهندگان راه عاشورا و کربلا هستند و به فرموده مقام معظم رهبری بسیج به معنی حضورو آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (عج ) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است. سپس اعضاء حاضر در جلسه در خصوص عضوگیری پایگاه ، توجه به حوزه فرهنگی بسیج ، برگزاری مناسبتهای ملی و مذهبی در پایگاه اصناف و کمک به نیازمندان به بحث و تبادل نظر و بیان نقاط ضعف و قوت پرداختند .

به گفته مسئول مالی گروه جهادی پایگاه شهید عراقی این پایگاه درنظر دارد نسبت به تهیه 110 عدد حواله جهیزیه از طریق بسیج اصناف به نیازمندان در روز اربعین سیدوسالارشهیدان اقدام نماید که دراین خصوص شماره حساب برای واریز کمک های مومنانه اعلام گردید .

درپایان نسبت به برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آیین های 40سالگی دفاع مقدس در ایام کرونا و مشارکت در برنامه ها با رعایت کامل پروتوکل های بهداشتی تاکید شد .

همچنین مقرر شد تجلیل از پیشکسوتان حوزه دفاع مقدس متعاقباً اعلام و درفرصت مقتضی برگزار  شود .

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید