«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1399/04/24پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نشست صمیمی رئیس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضای منطقه 7 اتحادیه در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه 7


سه شنبه مورخ 9 مرداد ماه97 نشست صمیمانه رییس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضای منطقه 7اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران برگزار شد که در کنار آن، مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی قلی خسروی دراین  مراسم در خصوص اهمیت کد رهگیری در معاملات مسکن، اظهار داشت: درسفریهای که به  30 استان و400 شهر داشتیم توانستیم مشاوران املاک  کل کشور را با کد رهگیری آشنا سازیم .

وی ادامه داد: چنانچه برای هر گونه قراردادی کد رهگیری صادر نشود یک تخلف صنفی محسوب میشود و با آن برخورد میگردد.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران گفت : بنده هیچ گونه شکایتی را از واحد صنفی مبنی بر عدم رضایت متعاملین  پذیرا نیستم  ، بدانید که باید با واحدصنفی متخلف برخورد شود تا بقیه واحد های صنفی را آلوده نکند .

درادامه این مراسم هريك از كانديداي بازرسی منطقه 7خود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاي حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

مصطفی قلی خسروی در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان  منطقه7 اعلام خواهند شد.                                                                                                                              

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید