«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز پنج شنبه 1399/11/09پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری در واحد علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک با حضور مصطفی قلی خسروی


به گزارش روابط عمومی ، روز چهارشنبه مورخ 8 مرداد 99 نخستین نشست هم اندیشی مرکز نوآوری با حضور مصطفی قلی خسروی رئیس و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه ، حجت الاسلام حسنی رئیس انجمن اسلامی ، سرپرست واحد علمی کاربردی اتحادیه ، اساتید و کارمندان بهمراه تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان نخبه برگزار گردید .

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید

در ادامه مصطفی قلی خسروی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه ؛ نوآوری و پویایی را در دانشگاه املاک خواستار شدند و از افرادی که در تاسیس این مرکز ، حمایت داشتند  ، تقدیر و تشکر بعمل آوردند .

مصطفی قلی خسروی در ادامه خاطرنشان ساخت ما باید بتوانیم دانشگاه را پویا تر و شکوفاتر کنیم تا بتوانیم نتیجه آن را در صنف مشاوران املاک ببینیم. بطور مثال همانطور  که در داروخانه حضور یک دکتر داروساز الزامی میباشد، در دفاتر مشاوران املاک حضور افرادی که دانش حقوقی لازم را داشته باشند برای پاسداری از حقوق مردم بسیار توصیه میشود .

در ادامه ایشان از مسئولان دانشگاه خواستند تا با ارائه تدبیر و طرح هایی موثر بر تعداد فارغ التحصیلان این مرکز علمی افزوده شود، تا متخصصان بیشتری در این رشته تربیت شوند و نتیجتا از این افراد متخصص و فارغ التحصیلان این مرکز در دفاتر املاک استفاده شود .

خسروی افزود خوب است سوابق را بدانید که چه افرادی زحمت کشیدند و برنامه ریزی کردند تا دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه تاسیس گردید ، در ابتدا آموزشگاه را راه اندازی کردیم اما جوابگوی درخواست ها نبود سپس راه اندازی دانشگاه  با حمایت های دکتر مجید خسروی مدنظر قرار گرفت، که پس از تلاش های فراوان و سنگ اندازی هایی که شد نهایتا موفق به راه اندازی آن شدیم

در ادامه این مراسم خانم باوری پور از اساتید مرکز علمی کاربردی اتحادیه  ضمن عرض خیرمقدم به ریاست  و حاضرین درجلسه اظهار داشتند :

 ما انتظار داریم مرکز نوآوری و کافه کتاب تا همیشه های دور با خردمندی و تدبیر رییس اتحادیه پربار باشد و در سایه مهر و خردورزی ایشان بتوانیم پویایی را به مرکز برگردانیم . باوری پور اینگونه ادامه داد که مدعوین این جمع افرادنخبه هستند که هرکدام طرح های نوینی دارند و این مرکز باید بتواند خودش را نشان دهد .

و در پایان از حمایت های دلسوزانه آقای خسروی به نمایندگی از مرکز تقدیر و تشکرکردند .

مصطفی قلی خسروی در پایان با اشاره به صحبت های خانم باوری پور ادامه داند که من همیشه در نوآوری پیشگام بودم و هیچگاه عقب نشینی نکردم و از شما میخواهم که خواسته هایتان را اعلام نمایید تا درحد وسعم انجام دهم .

درانتهای این نشست گرم و صمیمی فارغ التحصیلان و افراد نخبه حاضر در جلسه به ارائه طرح ها و ایده های نو پرداخته و دراین خصوص در فضایی دوستانه به بحث و کفتگو پرداختند .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید