«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1399/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی رئیس اتحادیه با کارمندان


به گزارش روابط عمومی ، روز پنجشنبه مورخ 2 مردادماه 99 جلسه ایی با حضور مصطفی قلی خسروی رئیس ، اعضاء هیئت مدیره و کارمندان اتحادیه در سالن اجتماعات برگزار گردید.

در ابتدای جلسه رئیس اتحادیه ضمن عرض خوش آمدگویی و آرزوی سلامتی برای کارمندان ، عضو جدید هیئت مدیره آقای کوپایی را به اعضای حاضر در جلسه معرفی نمودند .

سپس مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک به ایراد سخنرانی پرداختند.

 ایشان از کارمندان خواستند در این ایام بخاطر حفظ مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا ضمن برقراری قانون تا جایی که امکانش باشد از حضور مراجعه کنندگان کاسته شود و برنامه ریزی صورت گیرد تا از مراجعات غیر ضرور پرهیز شود.

رئیس اتحادیه خطاب به کارمندان اتحادیه اینچنین اظهار داشت : تلاش شماعزیزان براین باشد که عدالت را رعایت نموده و ازدروغ ونفاق بپرهیزید.

مصطفی قلی خسروی خاطر نشان ساخت درخواست  من از شما  همراهان این میباشد که  انسانیت ، معرفت ، دقت و پشتکار را سرلوحه کار خویش قرار دهید.

در ادامه جلسه رئیس اتحادیه به بحث و گفتگو درباره پار ه ایی از مسائل و مشکلات اتحادیه پرداختند و از کارمندان خواستند تا نهایت تلاش و دقت خود را برای رفع این مشکلات بکار گیرند. سپس کلیه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و ایده های خود را ارائه  دادند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های مختلف مطرح نمودند. از این رو در این فضای صمیمانه به راحتی و با آرامش کامل مباحث مطرح شده مورد  نقد و بررسی قرار گرفت و ریاست اتحادیه به پرسش‌ها پاسخ داد .

سپس آقایان کوپایی و اوتادی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه ، ضمن خیر مقدم و آرزوی سلامتی برای ریاست و کارمندان ، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

این مراسم با خواندن متنی توسط سرکار خانم هداوند مسئول واحد روابط عمومی به نمایندگی از کارمندان ، جهت تقدیر و تشکر از ریاست اتحادیه به پاس زحمات و تغییرات مثبتی که از بدو ورود مجدد ایشان به اتحادیه برقرار شده است ، ادامه پیدا کرد. متن نامه قرائت شده توسط ایشان به شرح ذیل میباشد :

بنام خدا

خدمت رياست و هيات مديره  و همكاران محترم عرض سلام و خسته نباشيد دارم و اميدوارم در اين ايام سخت ناشي از بيماري كرونا ضمن  رعايت توصيه هاي بهداشتي بتوانيد  كه از اين گذر سخت به راحتي عبور كنيد و شرايط را پشت سر بگذاريد .

خوشحال وخرسندهستيم كه خداوند توفيق حيات رابه ما  دادو طول عمري با عزت رابه جناب آقاي خسروي اعطا كردند تا بتوانيم بيشتر در خدمت ايشان باشيم ، ما سپاس گذار هستيم از جناب آقاي خسروي كه از سال ١٣٩٦به بعد كه مجددا بر كرسي رياست تكيه زدند با حضورشان آرامش و امنيت رابه اتحاديه بر گرداندند.

 اعضا ي صنف از حضور ايشان خوشحال وخرسند هستند و با مراجعتي كه به اتحاديه  دارند  بدون هيچ گيتي و بدون هيچ محدوديتي به راحتي با رياست  اتحاديه مي توانند ملاقات داشته باشند و هم كارمندان در يك جمع صميمانه  و دوستانه در كنار هم هستند و ديگر از آن تنشهاي سابق و از موضوعات خاله زنك بازي و يا اينكه هر كسي مراقب ديگري باشد خبري نيست و خيلي شرايط مطلوب تر و بهتر شده است.

خوشحال  هستيم كه جناب اقاي خسروي با مديريت و درايتي كه دارند توانستند ارنج بهتري بچينند واز هر فردي با اون كارايي و تخصصي كه دارد در جايگاه مربوطه استفاده مطلوبتر را ببرند ، همچنين با انتخاب سرپرست برای دانشگاه توانستند انرا از  شرايط قبلی خارج نموده و بستر و فضایی مطلوبتر را  ایجاد نمایند.

 ایشان با تغييراتي كه در كميسيونها ي حل اختلاف و كميسيون رسيدگي به شكايات و كميسيون فني حاصل كردند جو متفاوتي ايجاد شده است  و بحث ذالت البین نیز تقويت شده است .  نتیجتا بسیاری از موضوعات و اختلافات صنفي  داخل اتحاديه رسيدگي و حل و فصل مي شود و از مراجعت اين افراد به دستگاه قضايي جلوگيري ميشود.

ریاست محترم با تمام انرژي در اين ايام به دنبال تغيير نرخ بوده تا شرايط مطلوب تري براي اعضاء صنف خويش ايجاد كند  و اميدواريم موفق و پيروز باشند از نظر تامين مالي كارمندان سعي شده طي سالهايي كه آقاي خسروي بودند حقوق كارمندان به موقع پرداخت شود و عقب نيوفتد واينها همه جاي خوشحالي دارد و همه اينها نشانه درايت و تجربه اقاي خسروي مي باشد و من به نمايندگي از طرف همه كاركنان از ايشان نهايت تشكر و قدرداني دارم.

پایان

مرداد 99

 

در پایان جلسه هدایایی از سوی ریاست اتحادیه به برخی از کارمندان اعطا گردید.  

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید