«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز جمعه 1400/05/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نشست صمیمی رئیس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضای منطقه 7 اتحادیه در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه 7


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، چهارشنبه مورخ 3 مرداد ماه 97 مصطفی قلی خسروی ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) افزود : تمامی اعضای اتحادیه باید از وضعیت مالی و فعالیت های مهمی که در اتحادیه صورت می گیرد، مطلع باشند و از طریق کانال و دیگر فضاهای مجازی مربوطه این اطلاع رسانی انجام میشود.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در خصوص  گرفتن مجوز شورای حل و اختلاف گفت : به منظور حمایت از اعضای محترم در خصوص دعاوی های صورت گرفته به خصوص در مورد حق کمیسیون قانونی معاملات با پیگیری های زیاد و مذاکره با جناب آقای دریانی رئیس شورای حل و اختلاف استان تهران موفق به اخذ مجوز شدیم که بزودی این شورای حل واختلاف در اتحادیه دایر میشود .

در ادامه اين مراسم هريك از كانديداي بازرسی منطقه 7خود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاي حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

مصطفی قلی خسروی در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان منطقه مذکوراعلام خواهند شد.                                                                                                                                          در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید