«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز جمعه 1400/05/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نشست صمیمی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با برخی از اعضاء منطقه 22 در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه22


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، دوشنبه مورخ 25 تیر ماه 97، نشست صمیمانه ریاست با برخی از اعضای منطقه 22 تهران برگزار شد که در کنار آن، مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر شد.

 در این مراسم  مصطفی قلی خسروی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای اعضای محترم  افزود : بزودی در چهار منطقه تهران برای سهولت در تردد اعضاء محل هایی در نظرگرفته میشود  که برای انجام مشکلات خود از جمله کمیسیون های  حل اختلاف و ... به آن محل  مراجعه و مشکلات خود را نیز برطرف کنند  .

درادامه  اين مراسم انتخابات بازرس منطقه 22 برگزار شد  وهريك از كانديداي بازرس منطقه مذکورخود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاء حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان منطقه22 اعلام خواهند شد.                                                                                                                         

 در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید