«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1399/11/07پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

راهنمای گام دوم مبارزه با کووید- 19 )کرونا ویروس +چگونگی ثبت نام واحدهای صنفی کم‌خطر در سامانه‌ وزارت بهداشت


راهنمای گام دوم مبارزه با کووید- 19 )کرونا ویروس(فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیطهای اداری از لینک زیر میتوانید دانلود کنید و چگونگی ثبت نام واحدهای صنفی کم‌خطر در سامانه‌ وزارت بهداشت + عکس

فایل پی دی اف راهنمای گام دوم مبارزه با کووید- 19 )کرونا ویروس(فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیطهای اداری   از لینک زیر میتوانید دانلود کنید
 

>>>راهنمای گام دوم مبارزه با کووید- 19 )کرونا ویروس( فاصلهگذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیطهای اداری<<<<

 

چگونگی ثبت نام واحدهای صنفی کم‌خطر در سامانه‌ وزارت بهداشت + عکس

 

چگونگی ثبت نام واحدهای صنفی کم‌خطر در سامانه‌ وزارت بهداشت + عکس
 

تهران (پانا) - واحدهای صنفی برای آغاز به کار در قالب طرح فاصله‌گذاری هوشمند می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند.

 

به‌گزارش ایسنا، مشاغل غیر پرخطر و کم ریسک در صورت تمایل اصناف و مشروط به اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی از ۲۳ فروردین در استان‌ها و از ۳۰ فروردین در تهران آغاز به کار می‌کنند.

برای شروع فعالیت مشاغل کم خطر در طرح فاصله‌گذاری هوشمند، همه واحدهای صنفی باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند.

باید توجه کرد که بعد از مراجعه به سامانه salamat.gov.ir صفحه‌ای به صورت زیر نمایش داده می‌شود که باید بر روی گزینه سامانه ثبت‌نام اصناف و صنایع کلیک شود.

بنابراین شما وارد سامانه شده و در صفحه جدید، در صورتی که اولین‌بار است وارد سامانه می‌شوید، گزینه ثبت‌نام جدید را وارد کنید:

در این مرحله مطابق با تصویر زیر کد ملی، تاریخ تولد، شماره موبایل مقام مسئول واحد و کد امنیتی را وارد و گزینه "مرحله بعد"را انتخاب کنید تا کد تایید به تلفن همراه ثبت شده، ارسال شود. باید توجه کرد که منظور از مقام مسئول همان مدیر، مالک، متصدی و کارفرما و کسی است که مسئولیت پیگیری و اقدام، تا رفع کامل نواقص بهداشتی مکان بر عهده او خواهد بود. در مورد فعالیت‌های خانگی نیز نام سرپرست خانوار ذکر می‌شود.

در مرحله بعد، کد تایید به تلفن همراه شما ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید:

باید توجه کرد درصورتی که شماره تلفن همراه را اشتباه وارد کرده‌اید، می‌توانید گزینه "ویرایش اطلاعات" را انتخاب کنید. در نهایت بعد از وارد کردن کد تایید، صفحه مرکز سلامت محیط و کار نمایش داده می شود.

حال اگر قبلا در سامانه ثبت‌نام کرده‌اید گزینه "ورود به سیستم (قبلا ثبت نام کرده‌ام) " را انتخاب کنید. در این صفحه شماره ملی و کد امنیتی را وارد کنید تا کد تایید برای تلفن همراه شما ارسال شود.

بنابر اعلام راهنمای ورود به سامانه اصناف و صنایع که از سوی وزارت بهداشت منتشر شده، سپس وارد مرحله بعد شده و بعد از وارد کردن کد تاییدیه که برای تلفن همراهتان ارسال شده است، صفحه مرکز سلامت محیط و کار نمایش داده می‌شود و می‌توانید واحد صنفی‌تان را ثبت کنید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید