«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1399/11/04پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه کميسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف اتحادیه


به گزارش روابط عمومي ،یک شنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه 99 جلسه كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف با حضور ریاست و هیات مدیره اتحاديه درسالن کنفرانس برگزارگردید .

رئیس اتحادیه مشاوران املاک در اين جلسه ضمن اشاره به ضرورت برقراري آرامش در اتحاديه و اعضاي صنف اظهار داشت:  اعضای كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف نبايد حقوق صنفي را فراموش كنند و باید در راستاي آن گام بردارند.

مصطفی قلی خسروی در ادامه افزود: وظيفه اصلي ما دفاع از صنف می باشد و براي احقاق حقوق اعضا باید وقت بگذاريم ، تا در خصوص شكايات با اعضا به طور دقيق گفتگوكنيم و تمام مسائل را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.ما اینجا حضور داریم که برای صنف کار انجام دهیم از شما می خواهم که کار را برای رضای خدا انجام دهید تا برنده شوید در غیر اینصورت بازنده اصلی شما می باشید.

وی در ادامه اظهار داشت شما عزیزان مسئولیتی را که طبق بخشنامه ی اتاق اصناف پذیرفته اید به فال نیک بگیرید و با دقت تخلفاتی را که هست در نظر بگیرید و طبق قانون رای صادر کنید. برای مثال فردی که جواز ندارد ،طبق ماده 27 رای صادره تعطیلی محل می باشد.

ایشان ادامه داد: باید بین مردم در کمال ادب و احترام داوری کنیم و هر کس کار مشخصه خود را طبق روال قانونی انجام دهد تا هر چه سریعتر مشکلات مراجعین بررسی و حل و فصل شود. به منظور رسيدگي به شكايات نبايد اعضاي اتحاديه را تحت فشار قرار دهيم؛ لذا فرد صنفي جهت توضيح پاره اي از مسائل به كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف احضار و اعضای کمیسیون حل اختلاف سعی در ایجاد اصلاح ذات البین بین طرفین نموده و درنهايت اگر مشكل مربوطه برطرف نشد و رضايت شاكي حاصل نيامد، آنگاه اعمال ماده 28 صورت خواهد گرفت.

رئیس اتحادیه ضمن تقدیر از اعضای کمیسیون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف اظهار داشت : باتوجه به افزایش میزان صلح و سازش بین طرفین دعوا در چند وقت اخیر که موجب قدردانی اتاق اصناف از اتحادیه گردید ، اینجانب و هیئت مدیره محترم اتحادیه مراتب قدردانی و تشکر را از شما عزیزان دارم.

این مراسم با اعطای تقدیرنامه هایی از سوی ریاست اتحادیه  به اعضای کمیسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف ادامه یافت.

در پایان رییس اتحادیه به تمامی سوالات اعضای حاضر پاسخ داد و براي بهبود هرچه گسترده تر امور و رفع مسائل مربوطه ابراز اميدواري نمود.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید