«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1399/10/27پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم صدور پروانه كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاء هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی سه شنبه مورخ 8بهمن ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاء صنف اعطاء شد.

عبدالله فرجی نایب رییس اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضاء محترم حاضر در جلسه اظهار داشت :   

قانون نظام صنفی را رعایت کنید مباشر ید امانی است مانند وکیل و موکل ،شما صرفا او را جهت انجام کار در دفتر املاک خود تعیین نموده اید مباشر نمی تواند به نیابت از صاحب جواز برای انجام امور اداری در اتحادیه حضور داشته باشد قانون نظام صنفی فقط صاحب جواز را می شناسد بنابراین شما باید مراقب افرادی که به عنوان مباشر انتخاب می کنید باشید تا در نبود شما کار غیر قانونی صورت نگیرد.

فرجی در ادامه توضیح داد کد رهگیری عزت این صنف است،کد رهگیری مبنای محاسبات مالیاتی نیست بلکه به منظورشفاف سازی وامنیت معاملات مسکن ایجادشده است و برعزت مندبودن کدرهگیری تاکید نمودند.

نایب رییس اتحادیه در ادامه اظهار داشت شما بایستی در انتخاب و استخدام مشاور خود دقت داشته باشید چرا که مسئولیت هرگونه خلافی از جانب آنها بر عهده شما صاحبان جواز میباشد ، ایشان با تاکید بر رعایت اصول اخلاقی و صداقت با مردم ،آن را برگ برنده در معاملات دانستند.

در آخر کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم توسط سعید لطفی و محمدصادق کاشانی  برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر اعطا گردید.

این مراسم با اعطاء پروانه کسب توسط نایب رئیس اتحادیه و اعضاء هیئت مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید