«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1399/11/07پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم تمدید پروانه كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی دوشنبه مورخ 24 دی ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف اعطاء شد.

عبدالله فرجی نایب رییس اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم حاضر در جلسه در خصوص مالیات بر ارزش افزوده اظهار داشت :   

از مسائل حائز اهمیت اتحادیه، بحث مالیات بر ارزش افزوده است .مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره با پشتیبانی شما عزیزان در جهت دفاع از این صنف و پایین آمدن ارزش افزوده پیگیریهای متعددی را انجام داده اند. نکته حائز اهمیت دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که پرونده های مالیاتی خود را باز نگاه ندارید و هر سه ماه یکبار نسبت به تسویه آن اقدام نمایید تا شامل  جرائم احتمالی نشوید.

فرجی اضافه نمود جهت راهنمایی و مشاوره شما عزیزان در امور مالیاتی  ، مشاور و کارشناس امورمالیاتی در اتحادیه مستقر میباشد که در دسترس شما میباشد.همچنین با تلاش هایی که صورت گرفته شعبه شورای حل اختلاف   ویژه صنف مشاوران املاک در ساختمان اتحادیه افتتاح گردید، تا شما عزیزان بتوانید در کمترین زمان ممکن حقوقتان را پیگیری کنید.

نایب رییس اتحادیه در ادامه اظهار داشت شما بایستی در انتخاب و استخدام مشاور خود دقت داشته باشید چرا که مسئولیت هرگونه خلافی از جانب آنها بر عهده شما صاحبان جواز میباشد ، ایشان با تاکید بر رعایت اصول اخلاقی و صداقت با مردم ،آن را برگ برنده در معاملات دانستند.

درادامه این نشست افرادحاضر و اعضای هیات مدیره به تشریح مشکلات وچالشهای موجود در اتحادیه پرداختند.

در آخر کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم توسط سعید لطفی برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاء پروانه كسب توسط نایب رییس اتحادیه واعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایا رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید