«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/04/23پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه هم اندیشی با بازرسان افتخاری در سالن اجتماعات اتحادیه


به گزارش روابط عمومي، سه شنبه مورخ28 آّبان ماه 98، جلسه هم اندیشی با حضور مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره و بازرسان افتخاری در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار گردید.

مصطفی قلی خسروی خاطر نشان ساخت بازرسان ما نمونه انسانیت ، معرفت ، دقت و پشتکار می باشند من صنف را به دست شما سپرده ام و می خواهم که آن را بسازید شما عزیزان عامل اصلی نگهداری آبروی اتحادیه در مناطق هستید و به نوعي هیات امنای اتحادیه محسوب میشوید. ؛ از شما همراهان گرامي انتظار میرود تا با ادب و احترام با اعضای صنف برخورد داشته باشید و گذشت را سرلوحه کار خود قراردهید. البته نه اینکه از خطاها واشتباهات چشمپوشی کنید ،چرا كه این امر به معنای خیانت خواهد بود.

رییس اتحادیه املاک تهران تاکیدكرد: شما عزیزان باید دقت داشته باشید گروهی از اعضای صنف با یک جواز کسب در مناطق دیگر هم فعالیت می کنند بدانید که این امر تخلف است ومن از شما خواهش می کنم ترسی از تهدیدها نداشته باشید و آگاه باشید که اتحادیه از شما حمایت می کند.

وی اظهار داشت : مباشر ید امانی است مانند وکیل و موکل ایشان از جانب صاحب جواز صرفا جهت انجام امور داخل دفتر املاک تعیین شده است قانون نظام صنفی مباشر را در اتحادیه به عنوان جانشین صاحب جواز برای انجام امور اداری قبول ندارد بنابراین کارهای اداری مرتبط با اتحادیه را خودتان انجام دهید .

مصطفی قلی خسروی در ادامه مراسم خاطر نشان ساخت پس از بازگشت به اتحادیه در دو سال گذشته بدهی های سنگین بجا مانده از دوره قبل  را شامل یک میلیارد و 700 میلیون تومان بدهی به اتاق اصناف  و 800میلیون تومان بابت سنوات بازنشستگی کارمندان ، را پرداخت نمودیم و خوشبختانه با وجود هزینه های جاری اتحادیه تراز مالی را مثبت نگاه داشتیم ، با این حال همواره نهایت تلاش خود را برای کاهش هزینه های اعضا انجام دادم بعنوان مثال تابلوی نرخ و نرم افزار هلو را که در دوره گذشته با قیمت بالایی به اعضا فروخته میشد بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار دادیم و همچنین نشریه و سایر مواردی که جز بار مالی منفعتی برای کسی نداشت حذف نمودیم.همچنین طی دو سال گذشته بهمراه اعضای هیئت مدیره ، جهت اصلاح مالیات بر ارزش افزوده با  وزیردارائی و همچنین کمیسیون اقتصادی مجلس بارها دیدار و گفتگو نمودیم وتا این لحظه دست از تلاش برای بهبود شرایط اعضای صنف برنداشته ام چرا که معتقدم اعضای صنف مشاوران املاک از بهترین ها هستند ،البته همچنین گام هایی در راستای افزایش نرخ برداشته شده است که با تایید اتاق اصناف طی بخشنامه ایی جدید به اطلاع خواهد رسید.

 

طی مراسم خسروی نکات و قواعدی را که بازرسان جهت انجام امور بازرسی باید رعایت کرده و بدان توجه نمایند را یادآوری نمودند.

در پایان کلیه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و ایده های خود را ارائه  دادند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های صنفی مطرح نمودند. از این رو در این فضای صمیمانه به راحتی و با آرامش کامل مباحث مطرح شده مورد  نقد و بررسی قرار گرفت.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید