«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم صدور پروانه كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی دوشنبه مورخ 27 آبان ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف اعطاء شد.

عبدالله فرجی نایب رییس اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم حاضر در جلسه بیان نمودند :  

با توجه به بالا رفتن قیمتها در تمام زمینه ها مشاوران املاک نیز انتظار تغییر قیمت نرخ از نیم درصد به یک درصد را داشته اند و پیرو آن رییس اتحادیه به همراه تیم خود در این زمینه پیگیریهای لازم را انجام و سعی در افزایش نرخ کمیسیون داشته است.

وی افزود یکی دیگرازمسائل حائزاهمیت اتحادیه،بحث مالیات برارزش افزوده است که تلاشهایی با همراهی هیات مدیره در جهت کاهش آن صورت گرفته است.

فرجی اضافه نمود جهت راهنمایی و مشاوره شما عزیزان در امور مالیاتی  ، مشاور و کارشناس امورمالیاتی(آقای صادقی ) در اتحادیه مستقر میباشد که در دسترس شما میباشد.

در این مراسم کلیه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و ایده های خود را ارائه  دادند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های صنفی مطرح نمودند. از این رو در این فضای صمیمانه به راحتی و با آرامش کامل مباحث مطرح شده مورد  نقد و بررسی قرار گرفت.

در ادامه کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی وتامین مالی تروریسم توسط محمد صادق کاشانی و سعید لطفی برگزارشد وبه شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبرنیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاءپروانه كسب توسط نایب رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به اتمام رسید .

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید