«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم تمدید پروانه كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور رییس و اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی اتحادیه چهار شنبه مورخ 22 آبان ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف تمدید و اعطاء شد.

دراين مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن ابراز خرسندی نسبت به حضورعزیزان با طرح موضوع گرفتن بیعانه در ازای نگه داشتن ملک دیگری درجلسه فوق اظهارداشت: مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیعانه دریافت نمایند، چراکه این بِیعانه باید به مالک یا موجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک ممنوع است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند. در واقع مردم باید به اهمیت و ارزش مشاوران اشراف کامل پیدا کنند و بدانند که مشاوران در تعیین سرنوشت زندگی آنها نقش بسزایی را ایفا می کنند.

ایشان در رابطه با ضریب مالیاتی و ارزش افزوده گفت:یکیدیگر ازمسائل حائزاهمیت اتحادیه،بحث مالیات بر ارزش افزوده است من به وزارت دارائی و مالیات رفته و از صنف خود دفاع نموده ام و تمام تلاش خود را جهت کاهش مالیات بر ارزش افزوده انجام داده ام .

خسروی خاطر نشان ساخت:کد رهگیری عزت این صنف است،کد رهگیری مبنای محاسبات مالیاتی نیست بلکه به منظورشفاف سازی وامنیت معاملات مسکن ایجادشده است و برعزت مندبودن کدرهگیری تاکید نمودند.

ریاست اتحادیه خاطر نشان ساخت: با توجه به بالا رفتن قیمت در تمام زمینه ها، مشاوران املاک نیز انتظار تغییر قیمت نرخ از نیم درصد به یک درصد را داشته اند که پیرو آن  به همراه تیم خود در این زمینه پیگیریهای لازم را انجام و سعی در افزایش نرخ کمیسیون داشته ایم .

در ادامه کارگاه آموزشی مبارزه باپولشویی وتامین مالی تروریسم توسط محمدصادق کاشانی و سعید لطفی برگزارشد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاءپروانه كسب توسط رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به اتمام رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید