«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/10/28پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم صدور پروانه كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی دوشنبه مورخ 20 آبان ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف اعطاء شد.

عبدالله فرجی نایب رییس اتحادیه ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم حاضر در جلسه با تاکید بر عزت مند بودن کدرهگیری بیان نمودند : کدرهگیری مبنای محاسبات مالیاتی نیست اما امنیت معاملات را بالا میبرد که در این خصوص لازم است دستگاههای دیگر با ما همکاری کنند ، سه موضوع در این زمینه اهمیت دارد که شامل اطلاعات ملک از جمله پلاک ثبتی ، پایان کار شهرداری و بدهی مالیاتی باید در اختیار دفاتر مشاوران املاک قرار گیرد درخواست ما این است که دستگاه های مرتبط در این زمینه با ما همکاری کنند. فرجی توضیح داد : با توجه به بالا رفتن قیمتها در تمام زمینه ها مشاوران املاک نیز انتظار تغییر قیمت نرخ از نیم درصد به یک درصد را داشته اند و پیرو آن رییس اتحادیه به همراه تیم خود در این زمینه پیگیریهای لازم را انجام و سعی در افزایش نرخ کمیسیون داشته است. نایب رییس اتحادیه در ادامه اظهار داشت شما بایستی در انتخاب و استخدام مشاور خود دقت داشته باشید چرا که مسئولیت هرگونه خلافی از جانب آنها بر عهده شما صاحبان جواز میباشد ، ایشان با تاکید بر رعایت اصول اخلاقی و صداقت با مردم ،آن را برگ برنده در معاملات دانستند. در ادامه احمد آذری از اعضای هیئت مدیره ضمن خوش آمدگویی در خصوص مالیات بر ارزش افزوده اظهار داشت : پرونده های مالیاتی خود را باز نگاه ندارید و هر سه ماه یکبار نسبت به تسویه آن اقدام نمایید تا شامل جرائم احتمالی نشوید البته تلاش هایی جهت اصلاح مالیات بر ارزش افزوده انجام شده است. آذری اضافه نمود جهت راهنمایی و مشاوره شما عزیزان در امور مالیاتی ، مشاور و کارشناس امورمالیاتی در اتحادیه مستقر میباشد که در دسترس شما میباشد. در ادامه کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی وتامین مالی تروریسم توسط محمد صادق کاشانی برگزارشد وبه شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبرنیز ارائه داده شد. این مراسم با اعطاءپروانه كسب توسط نایب رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به اتمام رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید