«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

دیدار مصطفی قلی خسروی با اعضای گروه جهادی اتحادیه


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، روز شنبه مورخ 11 آبان ماه 98 مصطفی قلی خسروی با اعضای گروه جهادی اتحادیه پس از بازگشت از سفر کربلای معلی دیدار و گفتگو نمودند.

رئیس اتحادیه در این دیدار ضمن خوش آمد گویی و قبولی طاعات و عبادات اعضای گروه جهادی در سفر به کربلای معلی افزود : حضرت سید الشهدا مظهر آزادگی و غیرت میباشد ، فلذا اینگونه سفرهای زیارتی همچون پیاده روی مراسم اربعین میبایست در رفتار و کردار ما تاثیرگذار باشد به نحوی که بتوانیم با پیروی از آن بزرگواران راه و روش صحیح برخورد با مردم را بیاموزیم و آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم . مصطفی قلی خسروی خاطر نشان ساخت پس از بازگشت به اتحادیه در دو سال گذشته بدهی های سنگین بجا مانده از دوره قبل را شامل یک میلیارد و 700 میلیون تومان بدهی به اتاق اصناف و 800میلیون تومان بابت سنوات بازنشستگی کارمندان را پرداخت نمودیم و خوشبختانه با وجود هزینه های جاری اتحادیه تراز مالی را مثبت نگاه داشتیم ، با این حال همواره نهایت تلاش خود را برای کاهش هزینه های اعضا انجام دادم بعنوان مثال تابلوی نرخ و نرم افزار هلو را که در دوره گذشته با قیمت بالایی به اعضا فروخته میشد بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار دادیم و همچنین نشریه و سایر مواردی که جز بار مالی منفعتی برای کسی نداشت حذف نمودیم. در ادامه خسروی ضمن انتقاد از رفتارهای پوپولیستی گفت : اخلاق ، منش و رفتار من اینگونه است که تا در مسئله ایی به نتیجه نرسیده باشم آن را علنی نمیکنم اما اینجا میخواهم بگویم من از زمانیکه به اتحادیه بازگشتم همراه با اعضای هیئت مدیره ، جهت اصلاح مالیات بر ارزش افزوده با وزیردارائی و همچنین کمیسیون اقتصادی مجلس بارها دیدار و گفتگو نمودیم وتا این لحظه دست از تلاش برای بهبود شرایط اعضای صنف برنداشته ام چرا که معتقدم اعضای صنف مشاوران املاک از بهترین ها هستند و با نگاه تیزبینانه خود متوجه این گونه رفتارها خواهند شد کما اینکه دو سال پیش وقتی من در انتخابات پس از چهار سال سکوت بدون هیچگونه تبلیغی شرکت کردم با لطف و استقبال اعضا مواجه شدم که این خود موید این نکته است . رییس اتحادیه اضافه کرد سیزده سال پیش در سفری که به ترکیه داشتم با فدارسیون بین المللی املاک و مستغلات این کشور که تحت نظارت فرانسه میباشد آشنا شدم ، همان موقع مکاتبات و مذاکراتی انجام شد که نتیجه آن دوسال پیش منجر به دریافت نمایندگی از فدراسیون بین المللی املاک و مستغلات که مختصرا FIABCI نامیده میشود ، گردید. وی افزود تمام سعی و تلاش من در این است که افتخار این نام و برند برای اتحادیه باشد و برای رسیدن به این مقصود از همه شما عزیزان حاضر در جلسه خواستار همیاری میباشم. در پایان مراسم گروه جهادی اتحادیه کاشی حرم مطهر امام حسین (ع) را به ریاست محترم اهدا نمودند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید