«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم تمدید جواز كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی دوشنبه مورخ 22 مهر ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف تمدید و اعطاء شد.

عبدالله فرجی ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم حاضر در جلسه اظهارداشت :طبق آمار تهیه شده از قیمت مسکن در مناطق 22 گانه خوشبختانه قیمتها رو به کاهش است وامید است تا مسکن از این رکود خارج شود.

نایب رییس اتحادیه با ذکر این که در برخی از شهرستانها نرخ دفاتر املاک یک درصد می باشد، گفت: با توجه به بالا رفتن قیمتها در تمام زمینه ها مشاوران املاک نیز انتظار تغییر قیمت نرخ از نیم درصد به یک درصد را داشته اند و پیرو آن رییس اتحادیه به همراه تیم خود در این زمینه پیگیریهای لازم را انجام سعی در افزایش نرخ کمیسیون داشته است.

فرجی توضیح داد: کد رهگیری امنیت معاملات را بالا می برد ،اما در این خصوص لازم است دستگاههای دیگر با ما همکاری کنند ، سه موضوع در این زمینه اهمیت دارد که شامل اطلاعات ملک از جمله پلاک ثبتی ، پایان کار شهرداری و بدهی مالیاتی باید در اختیار دفاتر مشاوران املاک قرار گیرد درخواست ما این است که دستگاه های مرتبط در این زمینه با ما همکاری کنند.

 

ایشان در خصوص حضور پررنگ اپلی کیشن ها درزمینه املاک اینچنین بیان نمود حضور اپلیکیشن ها معضلاتی را برای دفاتر املاک ایجاد نموده است،  لذا با دفاع مصطفی قلی خسروی  در این خصوص قیمت گذاری از اختیار آنها خارج شده است.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم  توسط سعید لطفی برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاء پروانه كسب توسط نایب رییس اتحادیه واعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید