«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/10/28پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری کلاس آموزشی با تدریس رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک


به گزارش روابط عمومی: صبح یک شنبه مورخ 98/07/14کلاس آموزشی اتحادیه با تدریس مصطفی قلی خسروی در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار گردید .

مصطفی قلی خسروی خاطر نشان ساخت: حضور در کلاسهای آموزشی الزامی است شما باید حقوق ملکی را بخوانید نه بخاطر اینکه حقوق دان شوید بلکه حقوق ملکی را آموزش ببینید تا گرفتار نشوید طبق ماده 352 قانون تجارت هر قراردادی به هر دلیلی فسخ شود باعث سقوط حق دلال نمی گردد مگر دلال عامل باشد بنابراین حق و حقوق شما از بین نمی رود.

خسروی با ذکر چندین نکته مهم اظهار داشت: مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیعانه دریافت نمایند، چراکه این بیعانه باید به مالک یا موجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک ممنوع است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند. در واقع مردم باید به اهمیت و ارزش مشاوران اشراف کامل پیدا کنند و بدانند که مشاوران در تعیین سرنوشت زندگی آنها نقش بسزایی را ایفا می کنند.

ایشان گفت :شما مشاوران املاک مقام ویژه ای دارید، زیرا مردم به شما اعتماد می‌کنند و شما باید به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشید و آنها را راضی نگاه دارید ، وی در پایان خاطر نشان ساخت در طول برگزاری کلاس های آموزشی اتحادیه نظم و انظباط را رعایت کنید چرا که از مهمترین اصول حرفه ایی میباشد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید