«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه تقدیر از بازرسان افتخاری در سالن اجتماعات اتحادیه


به گزارش روابط عمومي ، چهارشنبه مورخ 3 مهرماه 98، جلسه تقدیر از بازرسان اتحادیه با حضور مصطفی قلی خسروی و سعید لطفی عضو هیات مدیره وبازرسان افتخاری در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار گردید.

مصطفی قلی خسروی خاطر نشان ساخت بازرسان ما نمونه انسانیت ، معرفت ، دقت و پشتکار می باشند من صنف را به دست شما سپرده ام و می خواهم که آن را بسازید شما عزیزان عامل اصلی نگهداری آبروی اتحادیه در مناطق هستید و به نوعي هیات امنای اتحادیه محسوب می شوید. با توجه به سخن "مدرک بدون معرفت اجتماعی جایگاهی ندارد" ؛ از شما همراهان گرامي انتظار می رود تا با ادب و احترام با اعضای صنف برخورد داشته باشید و گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهید. البته نه اینکه از خطاها و اشتباهات چشم پوشی کنید، چراكه این امر به معنای خیانت خواهد بود.

رییس اتحادیه املاک تهران تاکید كرد: شما عزیزان باید دقت داشته باشید گروهی از اعضای صنف با یک جواز کسب در مناطق دیگر هم فعالیت می کنند بدانید که این امر تخلف است ومن از شما خواهش می کنم ترسی از تهدیدها نداشته باشید و آگاه باشید که اتحادیه از شما حمایت می کند.

وی اضهار داشت: مباشر ید امانی است مانند وکیل و موکل ایشان از جانب صاحب جواز صرفا جهت انجام امور داخل دفتر املاک تعیین شده است قانون نظام صنفی مباشر را در اتحادیه به عنوان جانشین صاحب جواز برای انجام امور اداری قبول ندارد بنابراین کارهای اداری مرتبط با اتحادیه را خودتان انجام دهید .

طی مراسم خسروی نکات و قواعدی را که بازرسان جهت انجام امور بازرسی باید رعایت کرده و بدان توجه نمایند را یادآوری نمودند.

این مراسم با اعطای تقدیرنامه ای  به بازرسان توسط ریاست و هیات مدیره به پایان رسید.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید