«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

دیدار مردمی مصطفی قلی خسروی با اعضای صنف و مراجعین در راستای حل مشکلات مردم در حوزه مسکن


به گزارش روابط عمومي، روز دوشنبه مورخ 7 مرداد ماه 98 جلسه دیدار مردمی بین ریاست اتحادیه با اعضای صنف و مراجعه کنندگان در جهت ارتباطي پويا و دوسويه در طبقه همکف برگزار گردید و اين نشست صمیمانه موجب گردید تا افراد بدون واسطه به بيان مشكلات و مسائل خود با ریاست بپردازند.

مصطفی قلی خسروی اظهار داشت: ارتباط مستقيم و بدون واسطه مردم با ریاست ، ضمن تکريم مراجعه کنندگان، آرامش روحي و رواني آنها را نیز در رسيدگي به مشکلاتشان در پي دارد.

خسروی در پاسخ به سوال مطرح شده( آیا برپایی نماز جماعت توسط کارمندان در ساعات رسمی کار جایز است؟ )گفت با توجه به اهميّت خاص نمازهای يوميه و تأکيد زيادی که بر اقامه نماز در اول وقت شده است و با توجه به فضيلت نماز جماعت، مناسب است کارمندان روشی را اتخاذ کنند که بتوانند در خلال ساعات کار اداری نماز واجب را به‌طور جماعت در اول وقت و در کمترين زمان بخوانند، ولی بايد به‌گونه‏ ای مقدمات اين کار را فراهم کنند که نماز جماعت در اول وقت بهانه و وسيله ‏ای برای به تأخيرانداختن کارهای مراجعه‌کنندگان نگردد

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید