«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1399/04/24پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

خبرگزاری تسنیم


رئیس اتحادیه املاک: در صنف مشاوران املاک دلالِ سوداگر نداریم

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که در صنف مشاوران املاک دلالی که مانند نخود و لوبیا باعث سوداگری شود، نداریم گفت: سال گذشته ۱۷۲۰ بنگاه املاک متخلف با همکاری اداره اماکن تعطیل شدند.

مصطفی فلی خسروی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه مشاوران املاک دلال هستند و بین فروشنده، خریدار و مالک و مستاجر کار دلالی را انجام می دهند، اظهار کرد: در برخی حوزه ها از جمله آهن، دلال آهن، نخود، لوبیا و... دلال داریم، اما در صنف مشاوران املاک دلالی که باعث سوداگر و سفته بازی می‌شود، نداریم.

وی با بیان این که سلطان سکه صراف نبود انا کارهای آنچنانی می‌کرد، افزود: مشاوران املاک برای خدمات رسانی به مردم هستند و مطابق ماده 27 و 28 قانون نظام صنفی چنانچه مرتکب تخلفی شوند با آنها به شدت برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته  1720 بنگاه املاک متخلف با کمک اتاق تهران و اماکن بنگاه تعطیل شدند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان ای نکه بالاترین تعطیلی املاک متخلف را در این دوره داریم، تصریح کرد: این تخلفات شامل اضافه دریافت، عدم احراز مالکیت، استفاده از چک امانت گذاشته شده و... بوده است

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید