«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/11/05پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه کميسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف اتحادیه


به گزارش روابط عمومي ، سه شنبه مورخ 4 تیر ماه 98جلسه كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف با حضور ریاست و هیات مدیره اتحاديه درسالن کنفرانس برگزارگردید.

مصطفي قلي خسروي در اين جلسه ضمن اشاره به ضرورت برقراري آرامش در اتحاديه و اعضاي صنف اظهار داشت: كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف نبايد حقوق صنفي را فراموش كند و باید در راستاي آن گام بردارد. بنابراین از اعضای کمیسیون خواست تا نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام نمایند.

 رئيس اتحاديه در ادامه افزود: وظيفه اصلي ما دفاع از صنف می باشد و براي احقاق حقوق اعضا باید وقت بگذاريم. تا در خصوص شكايات با اعضا به طور دقيق گفتگوكنيم و تمام مسائل را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. ما اینجا حضور داریم که برای صنف کار انجام دهیم از شما می خواهم که کار را برای رضای خدا انجام دهید تا برنده شوید در غیر اینصورت بازنده اصلی شما می باشید.

ایشان ادامه داد: به منظور رسيدگي به شكايات نبايد اعضاي اتحاديه را تحت فشار قرار دهيم؛ لذا مي بايست در ابتدا با آنها تماس بگيريم و بدون اينكه مزاحم اعضا شويم سعي بر حل موضوع از طريق تلفن داشته باشيم. سپس اگر موضوع حل نشد، احضاریه ی يك هفته اي ابلاغ نماييم. چنانچه از طريق اين احضاريه و به هر دليلي موضوع رفع نشد، فرد صنفي جهت توضيح پاره اي از مسائل به كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف احضار مي شود و درنهايت اگر مشكل مربوطه برطرف نشد و رضايت شاكي حاصل نيامد، آنگاه اقدام قانوني صورت خواهد گرفت.

طی جلسه احمد آذری موضوعی را یادآوری نمودند در ابتدا مناسب بودن زمانبندی رای می باشد به اینصورت که رای ها قبل از تایپ باید بازبینی شود تا به طور صحیح و بی نقص به دفتر ریاست انتقال داده شود.

در ادامه اصغر مرادزاده ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور خسروی و همکاران توضیح داد از شما عزیزان می خواهم طبق گفته ریاست محترم نفس کارتان برای رضایت خدا باشد حضور در کار باید با عشق صورت گیرد در کمیسیون از اعضای صنف شکایت می شود ما باید تا جایی که امکان دارد طبق قوانین صنف به طوری که منافع شاکی به خطر نیفتد از متشاکی هم دفاع کنیم.

وی گفت گاها بعضی از اعضای کمیسیون رای را برای طرفین دعوا تفسیر می کنند از شما می خواهم تا این عمل را انجام ندهید رای خود را نوشته و به ریاست اعلام نمایید. 

در پایان خسروی از فریدون یادگاری رییس بازرسی تقدیر و به مجتبی ایرانشاهی ابلاغ نمود تا در واحد میز خدمت در کنار اقایان کمالی ،عطاء اله بهشتی و علی کوشافر مشغول به کار شوند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید