«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1398/12/06پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اطلاعیه اتحادیه صنف مشاوران املاک در حمایت از اسلام، انقلاب و ولایت فقیه


امام خمینی (ره) : اصناف بازوان ستبر انقلاب هستند و همیشه و در همه حال یکی از ارکان اصلی دفاع همه جانبه از اسلام ، انقلاب و ولایت فقیه و پاسداری از خون شهدا بوده و هستند. تاریخ بهترین مستند این واقعیت و حقیقت است.

بسم الله الرحمن الرحیم


امام خمینی (ره) : اصناف بازوان ستبر انقلاب هستند و  همیشه و در همه حال یکی از ارکان اصلی دفاع همه جانبه از اسلام ، انقلاب و ولایت فقیه و پاسداری از خون شهدا بوده و هستند. تاریخ بهترین مستند این واقعیت و حقیقت است.
اصناف علی رغم شرایط رکود اقتصادی و مشکلات آن ، صریح و شفاف هتک حرمت به مبانی دینی بویژه اهل بیت (ص)و مبانی انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر را محکوم کرده و با تمام توان مثل همیشه برای اصلاح معضلات اقتصادی کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش مضاعف خواهند نمود .
همچنین از تمام مشاوران املاک تهران  که در این فتنه بین المللی از خود هوشیاری نشان داده و در مناطق مختلف به حمایت از انقلاب اسلامی بپا خواسته اند تشکر و قدردانی می نماییم.

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

          مصطفی قلی خسروی

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید