«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/04/15پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

صدور پروانه كسب تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست و هیات مدیره اتحادیه


چهار شنبه مورخ ٢٣اسفند ماه طی مراسمی در سالن احتماعات اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صادر شد.

صدور پروانه كسب تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست و هیات مدیره اتحادیه

  چهار شنبه مورخ  ٢٣اسفند  ماه طی مراسمی در سالن احتماعات  اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صادر شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، مصطفی قلی خسروی در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسيدن  عيد نوروز اظهار داشت: دریافت کد رهگیری در تمام معاملات برای مشاوران الزامی و ضروری است

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران گفت : با واحد صنفی که برای واحد های صنفی غیر مجاز کد رهگیری بگیرند به شدت برخورد میشود.

خسروی با ذکر چندین نکته مهم به اعضای اتحادیه اظهار داشت: مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیع دریافت نمایند، چراکه این بِیع باید به مالک یا مستاجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک غلط است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند. هنگامیکه قراردادی تنظیم می‌شود، حقی ایجاد خواهد شد و در صورتیکه به هر دلیلی قرارداد از سوی طرفین فسخ شد، مشاوران باید علاوه بر حق خود، حق دادرسی را نیز دریافت کنند. در واقع مردم باید به اهمیت و ارزش مشاوران اشراف کامل پیدا کنند و بدانند که مشاوران در تعیین سرنوشت زندگی آنها نقش بسزایی را ایفا می کنند. شما مشاوران املاک مقام ویژه ای دارید، زیرا مردم به شما اعتماد می‌کنند و شما باید به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشید و آنها را راضی نگاه دارید. از این رو مشاوران در یک معامله نباید به هیچ عنوان هزینه‌های جاری شامل آب، برق، گاز و ... را پیش خود نگاه دارند و خود را درگیر حاشیه‌ها و مشکلات ناشی از آن نکنند.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد

این مراسم با اعطای پروانه كسب  توسط رئیس اتحادیه و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید .                                                                               

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید