«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نخستین جلسه اتاق فکر صنف مشاوران املاک تشکیل شد.انتشار : روز چهارشنبه 1396/10/20

نخستین جلسه اتاق فکر صنف مشاوران املاک میان رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و اتحادیه صنف مشاوران املاک شمیرانات برگزار گردید.

نخستین جلسه اتاق فکر صنف مشاوران املاک تشکیل شد.

نخستین جلسه اتاق فکر صنف مشاوران املاک میان رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و اتحادیه صنف مشاوران املاک شمیرانات برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، در این جلسه که دیروز مورخ 17 دی ماه در محل اتحادیه شمیرانات تشکیل شد، اعضای هیات مدیره اتحادیه های تهران و شمیرانات حضور یافتند و پیرامون مشکلات و رفع مسائل تخصصی مربوط به صنف به بحث و گفتگو پرداختند.

بنابر این گزارش، در این اتاق فکر مباحثی مربوط به معضلاتی که مشاوران املاک با آن دست و پنجه نرم می کنند همچون موضوع کد رهگیری و مالیات بر ارزش افزوده مورد بررسی قرار گرفته شد و مقرر گردید به صورت متوالي از ساير اتحاديه ها نيز دعوت به عمل آيد تا در این اتاق فکر تخصصی حضور يابند تا به بهترين نحو به ارائه راهکارهای عملیاتی جهت رفع مشکلات مربوط به صنف پرداخته شود.                  

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر