«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري مراسم اعطاي پروانه كسب به اعضاي اتحاديهانتشار : روزیکشنبه 1396/10/17

مراسم اعطاي پروانه کسب به اعضاي اتحاديه چهار شنبه ١٣دي ماه ٩٦ با حضور مصطفي قلي خسروي رياست اتحاديه، اعضاي هيات مديره و ديگر ميهمانان ويژه برگزار شد.

برگزاري مراسم اعطاي پروانه كسب به اعضاي اتحاديه

مراسم اعطاي پروانه کسب به اعضاي اتحاديه چهار شنبه ١٣دي ماه ٩٦ با حضور مصطفي قلي خسروي رياست اتحاديه، اعضاي هيات مديره و ديگر ميهمانان ويژه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي اتحاديه، علاوه بر رياست و اعضاي هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران، آقاي پرتوزاده معاونت امور اقتصادی و بازرگاني سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، آقاي گلپور مشاور امور اقتصادي و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مسئول واحد مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در اين مراسم شركت داشته و در اهداي جواز به اعضا مشاركت داشتند.

همچنين در حاشيه اين مراسم، مسائل مربوط به مبارزه با پولشویی نيز از سوي آقای گلپور مطرح شد و پيرامون آن به بحث و گفتگو پرداختند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر