«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با نمایندگان مجلس دیدار کردندانتشار : روزیکشنبه 1396/10/17

رئیس، اعضای هیات مدیره و برخی از اعضای اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به منظور پیگیری بخشی از مسائل و موضوعات صنف خود به صحن علنی مجلس شورای اسلامی رفته و با تعدادی از نمایندگان مجلس دیدار و گفتگو کردند.

رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با نمایندگان مجلس دیدار کردند

رئیس، اعضای هیات مدیره و برخی از اعضای اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به منظور پیگیری بخشی از مسائل و موضوعات صنف خود به صحن علنی مجلس شورای اسلامی رفته و با تعدادی از نمایندگان مجلس دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی‌قلی خسروی به همراه اعضای هیات مدیره و تعدادی از اعضای اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران روز دوشنبه مورخ 4 دی ماه ضمن حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با برخی از نمایندگان همچون خانم دکتر آقاپور عضو کمیسیون اقتصادی، دکتر اکبریان رئیس کمیسیون صنایع، دکتر عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی، دکتر مازنی نماینده مردم تهران، دکتر رحیمی نماینده مردم ری و شمیرانات، بهروز نعمتی عضو هیات رئیسه و سایر نمایندگان حاضر در صحن دیدار کردند.

در این دیدار پیگیری برخی از مسائل صنفی مانند مشکلات مالیات بر ارزش افزوده، حمایت از صنف مشاوران املاک، رفع موانع کسب و کار و رونق کسب و کار از سوی رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صورت گرفت و مقرر شد نمایندگان مجلس در کوتاهترین زمان ممکن به این موضوعات رسیدگی نمایند.   

همچنین از آنجائیکه این دیدار ناتمام ماند، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی وعده دادند که به زودی در محل اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران حضور پیدا کرده و از نزدیک و به صورت مستقیم با اعضای صنف گفتگو خواهند کرد. این امر موجب می شود تا مسائل و مشکلات مستقیما با نمایندگان مجلس مطرح شده و بسترهایی جهت رفع این موضوعات در اسرع وقت ایجاد گردد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر