«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

رئیس جدید اتحادیه با کارکنان دیدار کردانتشار : روز چهارشنبه 1396/09/29

مصطفی‌قلی خسروی، رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با هدف برقراری ارتباط تنگاتنگ و ایجاد بستری امن جهت پیشبرد امور داخلی، با کلیه کارکنان و پرسنل اتحادیه دیدار کرد.

آقای مصطفی‌ قلی خسروی، رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با هدف برقراری ارتباط تنگاتنگ و ایجاد بستری امن جهت پیشبرد امور داخلی، با کلیه کارکنان و پرسنل اتحادیه دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، خسروی در این دیدار صمیمانه ضمن قدردانی از زحمات کارکنان، خاطر نشان ساخت: همانطوری که پرسنل یک مجموعه باید مورد حمایت روسا قرار گیرند، کارمندان نیز باید همه توان خود را در راستای پیشبرد امور و اعتلای نام و جایگاه آن مجموعه در پیش گیرند.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تصریح کرد: کسی که مسئولیتی می پذیرد، باید به طور کامل با آن عجین شود و با تمام وجود بدان بپردازد.

خسروی ادامه داد: انتظار می رود هر یک از کارکنان اتحادیه نیز به وظایف خود به طور کامل واقف باشند و در جهت ارتقای سطح شغلی خود گام های موثری را بردارند. همچنین برقراری ارتباط دوستانه با اعضای اتحادیه و انجام به موقع امور مربوط به آن ها از دیگر اهداف مهم اتحادیه به شمار می رود که پرسنل باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر