«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

خسروی بر مسند ریاست تکیه زد/ برگزاری مراسم رسمی ورود رئیس جدید اتحادیهانتشار : روز چهارشنبه 1396/09/29

مصطفی‌قلی خسروی امروز 21 آذر ماه طی مراسمی رسمی که در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار شد، بر مسند ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تکیه زد و فعالیت خود را آغاز نمود.

مصطفی‌قلی خسروی امروز 21 آذر ماه طی مراسمی رسمی که در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار شد، بر مسند ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تکیه زد و فعالیت خود را آغاز نمود.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، این مراسم با حضور حسام عقبایی رئیس پیشین اتحادیه، دیگر اعضای هیات مدیره و جمع کثیری از اعضای اتحادیه برگزار شد و عقبایی و خسروی در آن به ایراد سخنرانی پرداختند.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در این مراسم ضمن قدرانی از تلاش های ریاست پیشین و اعضای هیات مدیره اظهار داشت: از کلیه عزیزانی که به بنده لطف داشتند و به من رای دادند، تشکر می‌کنم و امیدوارم طی چهار سال آینده بتوانیم اصلاحاتی در خصوص مالیات بر ارزش افزوده، کد رهگیری، داوری، همیار مسکن و سایر دغدغه‌های صنف مشاوران املاک انجام دهیم.

خسروی افزود: بنده با هیچ یک از هفت نفری که حائز بیشتری رای شده‌اند، مشکلی ندارم و امیدوارم با همدلی و همراهی سایر کسانی که رای آورده‌اند، بتوانیم در جهت رونق و عزت صنف مشاوران املاک گام برداریم.

لازم به ذکر است انتخابات اتحادیه روز دوشنبه 22 آبان ماه برگزار شد که طی آن به ترتیب مصطفی‌قلی خسروی ۲۴۰۵ رأی، حسام عقبایی ۲۰۷۳ رای، عبدالله فرجی ۱۴۴۹ رای، علی اصغر مرادزاده ۱۱۲۶ رای، نسرین آبی‌ور ۱۰۸۸ رای، احمد آذری ۱۰۲۹ رای، سعید لطفی ۸۶۲ رای به دست آوردند. محمدصادق کاشانی نیز به عنوان بازرس انتخاب شد.   

همچنین طبق قانون نظام صنفی دیگر انتخابات داخلی برگزار نمی‌شود، لذا هر کس که بیشترین رای را بیاورد به عنوان رئیس اتحادیه صنف انتخاب خواهد شد.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر