«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1398/07/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نتیجه پیگیری
نام و نام خانوداگی : پویان شمس

متن سوال : 1- از کجا میتوانیم متوجه بشیم که املاک مجاز و دارای پروانه می باشد یا خیر؟ و در صورت مجاز نبودن در سامانه شما میتوان از انها شکایت کرد 2- این مسئله که برخی بنگاه ها کد رهگیری نمی دهند از کجا قابل پیگیری است. ایا میتوان با انها برخورد جدی کرد

پاسخ :

1 - برای شناسایی مشاور املاک مجاز از قسمت مشاور املاک مجاز با استفاده از شماره پرونده ، کدملی و تلفن همراه صاحب جواز می توان استعلام کرد و این موضوع باید برای عموم مردم عادی باشد که می توانند  از  صاحب جواز درخواست شماره پرونده و یا کدملی برای شناسایی وضعیت مشاور املاک کنند .

2 - بله به صورت حضوری به بخش بازرسی اتحادیه مراجعه کرده و اطلاعات حداقلی مثل شماره تلفن  یا هموبایل و عنوان صنفی(اسم مشاور املاک ) و آدرس دقیق را به این واحد اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام گردد.

3 - مراجعه به بخش کمیسیون شکایات اتحادیه (با توجه به راه اندازی سایت و بخش شکایات فعلا به علت تصحیح ساختار جوابدهی و بررسی متوقف می باشد و به زودی این بخش نیز به ارائه خدمات خواهد پرداخت تا از مراجعات غیر ضروری به اتحادیه جلوگیری شود .)


تاریخ پاسخ : 03/25/1398 08:46:35 ق.ظ